Napíšte nám

Meno (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa (povinné)

> Blog > Aktuálne > Duchovná kytica pre bohoslovcov

Duchovná kytica pre bohoslovcov

20. Marec 2017 kategória Aktuálne | 0 0

Zapisovanie do duchovnej kytice – modlitba.zmm.sk

„Now it´s time, now it´s a special time!!!“

Ave Mária, drahí ZMM-áčikovia!!!

Oslovujeme vás takto rázne, pretože skutočne „TERAZ JE ten ČAS!“ Tento rok je mimoriadny. Hoci nie je vyhlásený priamo pápežom, ani sa o ňom nebude učiť na hodinách dejepisu, istotne vám netreba pripomínať, prečo srdce zajasá, keď sa povie 2017. Naša krásna „rodinka“ oslavuje svojich 400 rokov od zrodu vincentskej charizmy. Máme príležitosť konať dobro a spoznávať nielen sv. Vincenta, ale aj naše ZMM nanovo v chudobných. Nie je to super?

No okrem toho: TERAZ JE ten ŠPECIÁLNY ČAS ešte na jednu „výnimočnú“ udalosť. 

Naši traja “chalani” – Dominik Pavol, Miroslav Vaľko a Peťo Pasternák (ak Boh dá) budú práve v tomto roku vysvätení za diakonov.  Je jasné, že okrem radosti a istotne aj splneného sna dostanú mnoho darov. A čo takto darovať im jeden krásny darček aj od nás!!! Nemusíte sa báť, že by ste sa naň museli skladať, ani ho netreba baliť do vzácneho papiera. Stačí naň troška odvahy, obety a chute. Napadla nám krásna myšlienka, aby sme pre nich vytvorili “duchovnú kyticu”.

S touto “sieťou modlitieb” ste sa už mohli stretnúť, keď nás návštevou poctil náš generálny otec. A teraz je výzva rovnako silná – modlime sa za našich „chalaňov“ nech im dobrý Otecko pomáha na ich ceste povolania a dopraje mnoho milostí.

Odteraz až do nedele 04.06. bude k dispozícii formulárik na modlitba.zmm.sk, kde sa môžete zapisovať na jednotlivé modlitby za ktoréhokoľvek z „chalaňov“, dokonca aj za všetkých troch. Výsledný počet sa potom spočíta a odovzdá sa im počas ich vysviacky priamo do rúk ako naša „vlastná kytička uvitá z tých najkrajších kvetov.“

Tak čo? Dáte sa na to? TERAZ JE TEN ŠPECIÁLNY ČAS!!! Poďme spoločne tvoriť krásne dielko pre našich ZMM-ákov.

Pridať komentár© Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk