Napíšte nám

Meno (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa (povinné)

> Blog > Fotogaléria > HABOVKA 2017

HABOVKA 2017

17. September 2017 kategória Fotogaléria, 2017 | 0 0
Tretí augustový týždeň patrí každoročne duchovnému táboru, ktorý organizuje Združenie mariánskej mládeže v malebnej oravskej dedinke Habovka. 
Tento rok nás táborom sprevádzali dvaja turisti, s ktorými sme sa cez rôzne scénky dostávali na miesta, ktoré boli spojené s udalosťami v roku 2017: 100. výročie fatimských zjavení a 400. výročie zrodu vincentskej charizmy.
 
Vďaka pestrému programu sme tak mohli spoznávať bližšie udalosti, ktoré stáli nielen za vznikom Misijnej spoločnosti sv. Vincenta de Paul a Spoločnosťou dcér kresťanskej lásky, ale tiež poznávať hĺbku a krásu života fatimských detí, ako aj ich veľkú obetu za spásu hriešnikov.
Veľké Pán Boh zaplať patrí všetkým darcom, bez ktorých by sme sa tu nemohli každoročne stretávať a spoločne objavovať posolstvo Matky Božej Fatimskej, ktoré je plné materinskej lásky a ukazuje ľudstvu cestu, ako kráčať k svätosti.
Text a snímky: Erika Kľúčiková
Ďalšie foto tu: 1 Turnus 
                             2 Turnus

Pridať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.© Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk