Napíšte nám

Meno (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa (povinné)

[recaptcha size:compact]

> Blog > Fotogaléria > Prijatie v Plavnici

Prijatie v Plavnici

5. Júl 2015 kategória Fotogaléria, 2015 | 0 1

Odovzdanie medaily v Plavnici

21. mája 2015 malo ZMM v Plavnici svoj malý sviatok. Už v stredu 20. mája k nám pricestovali p. Pavol Noga spolu so s. Marianou,  aby sa zúčastnili prijatia do ZMM v Plavči. Vo štvrtok ráno prišli k nám do školy a stretli sa s mladými z 8. a 9. ročníka a potom s deťmi zo 4. a 5. ročníka. Rozprávali nám o misiách na Hondurase, ale aj o ZMM.

Popoludní sme mali spoločné stretnutie v pastoračnom centre, ale namiesto s. Mariany, ktorá musela odcestovať,  sme privítali medzi nami Kristínku Deákovú z centra ZMM. Na svätej omši nám p. Pavol odovzdal medailu na stuhe.  11 detí bolo prijatých do anjelského spolku a 8 za čakateľov. Boli medzi nami aj dievčatá, ktoré už čakateľkami sú. Bola to pekná slávnosť, na ktorej bolo aj dosť veľa iných detí, nakoľko to bola detská svätá omša. Sme radi, že sme sa mohli plnšie odovzdať našej Nebeskej Matke. Nakoniec sme si urobili spoločné foto a páter Pavol s Kristínkou a dvomi ZMM-ákmi z Lendaku, výhercami Vincolympiády, odchádzali do Krakova do Sanktuária Božieho Milosrdenstva. Ďakujeme p. Pavlovi, s. Mariane a Kristínke za to, že k nám prišli a odovzdali nám medaily a našej sestričke Zbigniewe za to, že celý rok s nami pracuje  a pripravuje pekné stretká.

ZMM-áci z Plavnice

Pridať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.© Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk