Napíšte nám

  Meno (povinné)

  Email (povinné)

  Predmet

  Správa (povinné)

  [recaptcha size:compact]

  Štedrá dlaň

  Štedrú dlaň tvoria činnosti nášho združenia, ktoré majú spoločný cieľ, a to nebyť ľahostajný voči chudobe, ako materiálnej, tak aj duchovnej, vidieť v druhých Krista a pomáhať tak konkrétnymi skutkami lásky. Projekty, ktoré realizujeme, prebiehajú nielen doma, ale aj v zahraničí. Aj prostredníctvom nich majú naši členovia možnosť žiť a rozvíjať Vincentskú charizmu, ktorá je aj dnes veľmi aktuálna. Finančné prostriedky vyzbierané počas podujatí združenia sú použité na podporu aktuálne prebiehajúcich projektov.

  Projekty:

  Ako môžete pomôcť?

  Na vašich pravidelných stretnutiach si môžete vyrobiť pokladničku, do ktorej môže každý z vás vložiť ľubovoľnú sumu peňazí. Ak dostávate vreckové, alebo ak už sami zarábate, môžete sa zrieknuť nejakej veci, ktorú ste si chceli kúpiť pre seba a takto ušetrené peniaze venovať tým, ktorí ich potrebujú viac. Alebo si môžete nacvičiť krátky program, divadlo, usporiadať podujatie a výťažok venovať v rámci tohto projektu. Vaša štedrá dlaň a každá korunka je potrebná, aby sme mohli adoptovať jedno dieťa. Vami ušetrené financie potom spoločne spočítate a animátor ich poštovou poukážkou pošle do centra ZMM, odkiaľ poputujú vyzbierané peniažky na konkrétny projekt.

  Akcia Štedrá d(l)aň v ZMM stále prebieha, animátorov vyzývame, aby sa zapojili a posielali priebežne peniaze. Prajeme vám veľa kreativity a nápadov, aby sme spoločne slúžili a mali štedré dlane.

  Štedrú dlaň môžete podporiť:

  SK03 1100 0000 0029 4915 0426

  Alebo poštovou poukážkou na adresu:

  Združenie mariánskej mládeže, Oravská 10, 949 01 Nitra

  V prípade, že chcete vyzbierané peniaze použiť na konkrétny projekt (napr. iba pre Vedavathi, Minh Tam Trana, alebo iba pre Mozambik – súčasné projekty Štedrej dlane), vyznačte to v poštovej poukážke alebo pri platbe cez internet v poznámke. Ak nebude platba smerovať pre konkrétny projekt, použije sa podľa rozhodnutia administrátorov projektu na ten projekt, ktorý to v tej situácii bude viac potrebovať.

  

  © Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk