Napíšte nám

Meno (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa (povinné)

Štedrá dlaň

Štedrá dlaň predstavuje súhrn našich charitatívnych  aktivít zameraných na zmiernenie duchovnej a materiálnej chudoby doma i v zahraničí. Finančné prostriedky  vyzbierané počas podujatí združenia sú použité na podporu aktuálne prebiehajúcich projektov.

Projekty:

Ako môžeš pomôcť?

Na vašich pravidelných stretnutiach si môžete vyrobiť pokladničku, do ktorej môže každý z vás vložiť ľubovoľnú sumu peňazí. Ak dostávate vreckové, alebo ak už sami zarábate, môžete sa zrieknuť nejakej veci, ktorú ste si chceli kúpiť pre seba a takto ušetrené peniaze venovať tým, ktorí ich potrebujú viac. Alebo si môžete nacvičiť krátky program, divadlo, usporiadať podujatie a výťažok venovať v rámci tohto projektu. Vaša štedrá dlaň a každá korunka je potrebná, aby sme mohli adoptovať jedno dieťa. Vami ušetrené financie potom spoločne spočítate a animátor ich poštovou poukážkou pošle do centra ZMM, odkiaľ poputujú vyzbierané peniažky na konkrétny projekt.

Akcia Štedrá d(l)aň v ZMM stále prebieha, animátorov vyzývame, aby sa zapojili a posielali priebežne peniaze. Prajeme vám veľa kreativity a nápadov, aby sme v Roku služby spoločne slúžili a mali štedré dlane.

Číslo účtu, kde môžete podporiť projekty Štedrej dlane: 

401 101 7930/ 7500 (konšt. symbol 0558)

Adresa pre zasielanie poštou:

Združenie mariánskej mládeže, Oravská 10, 949 01 Nitra

V prípade, že chcete vyzbierané peniaze použiť na konkrétny projekt (napr. iba pre Vedavathi, Minh Tam Trana, alebo iba pre Mozambik – súčasné projekty Štedrej dlane), vyznačte to v poštovej poukážke alebo pri platbe cez internet v poznámke. Ak nebude platba smerovať pre konkrétny projekt, použije sa podľa rozhodnutia administrátorov projektu na ten projekt, ktorý to v tej situácii bude viac potrebovať.© Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk