Napíšte nám

  Meno (povinné)

  Email (povinné)

  Predmet

  Správa (povinné)

  [recaptcha size:compact]

  Darujte ZMM 2% z dane

  Chceme deťom a mladým priniesť veľa dobrého a pomôcť im hodnotne prežiť ich voľný čas. Prostriedky z 2% sú pre nás veľmi dôležité. Aj vďaka nim môžeme našim mladým vytvárať kvalitnejšie prostredie. Medzi naše základné aktivity patria pravidelné stretnutia, karnevaly, tábory, tvorivé dielne a duchovné obnovy.

  Chceme byť otvorení pre všetkých, aj pre sociálne slabších a zdravotne znevýhodnených. Myslíme si, že spoločenstvo je darom, ktorý nám pomáha prekonávať ťažké chvíle v našom živote a viacej sa radovať z toho dobrého.

  Našim mladým pomáhame k rozvoju, aby sa stali zodpovednými a dokázali hľadieť aj na potreby druhých. Preto organizujeme školenia pre animátorov a vedúcich, duchovné cvičenia, športové dni a mládežnícke stretnutia. Takto sa môžu realizovať a zdokonaliť si svoje schopnosti, ktoré im pomôžu v dospelosti.

  Prosíme aj všetkých našich členov, aby nám pomohli získať 2% z daní od svojich rodičov, známych, kolegov, príbuzných. Vyzbierané peniaze môžeme v rámci ZMM použiť na podporenie akcií, ako sú letné tábory, animakurzy, veľké celoslovenské akcie, ale aj jednodňovky, ako napríklad karnevaly, športové turnaje a pod. 2% tak môžu byť významným zdrojom príjmov a môžeme vďaka nim podporiť väčšie množstvo našich akcií.

  Ďakujeme!

  

  © Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk