Po mnohých rokoch sa v Martine uskutočnilo prijatie a zasvätenie sa Panne Márii. Do Združenia mariánskej mládeže prijal páter Ondrej Skočík anjelikov, čakateľov a aj nových členov. Tešíme sa, že sa mariánska mládež v Martine rozbehla a mladí a deti sa stretávajú aj spolu so sestrami Vincentkami.
Pridať komentár