Napíšte nám

  Meno (povinné)

  Email (povinné)

  Predmet

  Správa (povinné)

  [recaptcha size:compact]

  > Blog > Fotogaléria > 2023 > Stretká so sestričkami v Parchovanoch

  Stretká so sestričkami v Parchovanoch

  5. Október 2023 kategória 2023 , | 0 0

  V krásnom prostredí Parchovanov sa deti od začiatku nového školského roka stretávajú so sestričkami a animátormi, aby spolu objavovali a prehlbovali svoju duchovnú a osobnostnú cestu. Tieto stretnutia sú príležitosťou pre deti spoznať Pannu Máriu a jej úlohu v našom živote.

  Prvé stretnutie bolo zamerané na Pannu Máriu a jej vlastnosti. Deti sa učili o jej cnostiach. Sestričky a animátori s veľkou starostlivosťou viedli deti k pochopeniu, že Panna Mária môže byť vzorom pre ich vlastný život a rozhodnutia.

  Pri týchto stretnutiach ide nielen o duchovné vzdelávanie, ale aj o budovanie priateľstva, tímovej práce a vzájomného rešpektu medzi deťmi. Tieto chvíle, ktoré strávia spolu, pomáhajú formovať ich charaktery a budovať silné hodnoty.

  Stretnutia v Parchovanoch predstavujú krásny príklad toho, ako duchovné vzdelávanie môže byť integrované do každodenného života detí a mládeže. Je to miesto, kde sa môžu otvoriť duchovným hodnotám a nájsť inšpiráciu v Panne Márii, ktorá svojou dobrotou a láskou osvetľuje ich cestu.

  Pridať komentár

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  

  © Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk