Napíšte nám

Meno (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa (povinné)

> Blog > Fotogaléria > Futbalový turnaj v Ohradzanoch

Futbalový turnaj v Ohradzanoch

4. September 2011 kategória Fotogaléria, 2011 , , | 1 0

Dňa 30.8.2011 sa v Ohradzanoch konalo krásne zakončenie prázdnin, ktoré sa nieslo vo futbalovom duchu. Podujatie sa začalo svätou omšou vo farskom kostole, celebroval ju páter Ondrej Skočík za účasti miestneho farára Stanislava Pavúka. Po tomto úvode sa zúčastnení presunuli na futbalové ihrisko, kde sa povedali organizačné pokyny a mohli sa začať prvé futbalové zápasy. O hladné žalúdky bolo postarané bagetami a neskôr teplým gulášom. Súťažilo sa v dvoch kategóriách, a to v dievčenskej, kde sa hralo vekovo neobmedzene a v chlapčenskej, kde sa mohli zúčastniť iba žiaci základnej školy.  Vývoj semifinálových zápasov bol veľmi dramatický a napínavý. Vo finálovom zápase chlapcov sa potvrdila kvalita oboch futbalových celkov, v ktorom šťastnejšie uspelo mužstvo z Hrubova na úkor domáceho mužstva z Ohradzian A.  V konečnom vyhodnotení sa odovzdali každému družstvu ceny a tým sa naše krásne športové popoludnie skončilo.

Konečné poradie oboch kategórii:

Kategória chlapcov:  1.Hrubov, 2. Ohradzany A, 3. Baškovce, 4. Ohradzany B, 5. Vyšná Sitnica, 6. Lukačovce

Kategória dievčat: 1. Lukačovce, 2. Košarovce, 3. Šaca + Malá Ida

1 Komentár

    Loree
    - 26. Apríl 2017

    Thanks, ABL. Now we know your true character. Rather than respond suvtasntibely to the issues, you resort to straw man arguments. Excellent demonstration of how to be a mindless Obamabot.

Pridať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.© Združenie mariánskej mládeže ~ Webhosting sponsored by Websupport.sk